ما که هستیم

درباره ما

“موسسه دادگران صنعت احداث” در شمار معدود موسساتی است که به شکل تخصصی و انحصاری به امر حل و فصل مسالمت آمیز اختلافات برای نقش آفرینان حوزه های مختلف صنعت احداث می پردازد. اگر چه داوری به عنوان شناخته شده ترین ساز و کار غیر قضایی حل و فصل اختلاف در کشور مطرح است، لیکن این موسسه با مبنا قراردادن چند لایه بودن حل اختلاف، از ساز و کارهای غیر الزام آور نظیر مذاکره، سازش و میانجی گری و نیمه الزام آور مانند هیات رسیدگی به اختلاف، هیات کارشناسی و هیات کارگشایی اختلاف نیز بهره گیری نموده و برای نخستین بار در کشور، اقدام به ظرفیت سازی در این حوزه ها و همچنین استفاده عملی از روش های ذکر شده نموده است.

این موسسه بنا بر آن دارد تا در سریعترین زمان ممکن و با بهره گیری از تخصصی ترین روش ها، همچنین با هزینه های بسیار منطقی و معقول تر از رسیدگی قضایی به حل و فصل اختلافات در صنعت احداث پرداخته و گام اثربخشی در مدیریت پروژه های احداث و صیانت از منافع و منابع ملی کشور عزیزمان ایران بردارد.
طیف کارسپاران ما از شرکت های کارفرمایی، پیمانکاری، مهندسان مشاور و تامین کنندگان کالا در پروژه های عمرانی و صنعتی تا سازندگان، تامین کنندگان مصالح و تجهیزات، و سرمایه گذاران پروژه های مشارکتی، در ساخت و ساز های شهری می باشند.

با درج نام این موسسه به عنوان نهاد حل و فصل اختلاف در قراردادهای خود، با آسایش کامل به آینده پروژه خود بیاندیشید …

تیم فنی و مهندسی کارگشا سهامدار و متشکل از داوران حل اختلافات صنعت ساختمان

تیم ما

jabbari

مهندس عبدالرضا حاجی کریم جباری

عضو هیئت مدیره