ما که هستیم

درباره ما

“موسسه دادگران صنعت احداث” در شمار معدود موسساتی است که به شکل تخصصی و انحصاری به امر حل و فصل مسالمت آمیز اختلافات برای نقش آفرینان حوزه های مختلف صنعت احداث می پردازد. اگر چه داوری به عنوان شناخته شده ترین ساز و کار غیر قضایی حل و فصل اختلاف در کشور مطرح است، لیکن این موسسه با مبنا قراردادن چند لایه بودن حل اختلاف، از ساز و کارهای غیر الزام آور نظیر مذاکره، سازش و میانجی گری و نیمه الزام آور مانند هیات رسیدگی به اختلاف، هیات کارشناسی و هیات کارگشایی اختلاف نیز بهره گیری نموده و برای نخستین بار در کشور، اقدام به ظرفیت سازی در این حوزه ها و همچنین استفاده عملی از روش های ذکر شده نموده است.

این موسسه بنا بر آن دارد تا در سریعترین زمان ممکن و با بهره گیری از تخصصی ترین روش ها، همچنین با هزینه های بسیار منطقی و معقول تر از رسیدگی قضایی به حل و فصل اختلافات در صنعت احداث پرداخته و گام اثربخشی در مدیریت پروژه های احداث و صیانت از منافع و منابع ملی کشور عزیزمان ایران بردارد.
طیف کارسپاران ما از شرکت های کارفرمایی، پیمانکاری، مهندسان مشاور و تامین کنندگان کالا در پروژه های عمرانی و صنعتی تا سازندگان، تامین کنندگان مصالح و تجهیزات، و سرمایه گذاران پروژه های مشارکتی، در ساخت و ساز های شهری می باشند.

با درج نام این موسسه به عنوان نهاد حل و فصل اختلاف در قراردادهای خود، با آسایش کامل به آینده پروژه خود بیاندیشید …

تجارب ما

تیم ما

مهندس طیبه پروینی

مدیرعامل

مهندس عبدالرضا حاجی کریم جباری

عضو هیئت مدیره

image

حسین اقدامی

عضو هیئت مدیره

image

رضا پرتویی زاده

عضو هیئت مدیره

علی نعیمی ذاکر

عضو هیئت مدیره – دبیر کل

دکتر جواد حداد

رئیس هیئت مدیره